| User | EriksLV |
| Upload Date | March 26 2026 04:31 PM |
| Views | 4 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Google Pixel 9a |
| Model ID | Google Pixel 9a |
| Motherboard | tegu |
| Governor | sched_pixel |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3458 revision 1 |
| Base Frequency | 1.95 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 1.95 GHz |
| Cluster 2 | 3 Cores @ 2.60 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.10 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 7.39 GB |
| Single-Core Score | 1415 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1411
202.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1481
8.93 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1837
37.6 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1760
40.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1435
19.5 images/sec |
|
|
Clang
|
2033
10.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1521
121.8 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1487
46.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1183
35.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1381
5.72 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1448
45.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1089
83.8 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1207
35.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
979
9.71 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
783
757.4 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1660
52.6 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 3245 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3041
436.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
4671
28.1 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
5487
112.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
5175
119.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
4296
58.3 images/sec |
|
|
Clang
|
4327
21.3 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
780
62.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
3407
105.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2495
74.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2691
11.1 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
4561
141.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2516
193.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3050
89.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2933
29.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
3263
3.16 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
3068
97.1 Kpixels/sec |