| User | Swim_Kicxz |
| Upload Date | March 25 2026 04:44 AM |
| Views | 7 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 11 Home (64-bit) |
| Model | LENOVO 82R7 |
| Motherboard | LENOVO LNVNB161216 |
| Power Plan | Balanced |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel Core i5-1235U |
| Topology | 1 Processor, 10 Cores, 12 Threads |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 154 Stepping 4 |
| Base Frequency | 1.30 GHz |
| Cluster 1 | 2 Cores |
| Cluster 2 | 8 Cores |
| Maximum Frequency | 4389 MHz |
| Package | Socket 1744 FCBGA |
| Codename | Alder Lake |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 6 |
| L1 Data Cache | 48.0 KB x 6 |
| L2 Cache | 1.25 MB x 1 |
| L3 Cache | 12.0 MB x 1 |
| Instruction Sets | sse2 sse3 pclmul fma3 sse41 aesni avx avx2 shani vaes avx-vnni |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 15.57 GB |
| Transfer Rate | 4256 MT/s |
| Type | DDR4 SDRAM |
| Channels | 4 |
| Single-Core Score | 1567 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1613
231.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1537
9.26 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1172
24.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1191
27.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1813
24.6 images/sec |
|
|
Clang
|
1564
7.70 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1587
127.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1560
48.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1559
46.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2019
8.35 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2008
62.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1510
116.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1627
47.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2026
20.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1525
1.48 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1350
42.7 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 6017 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
4532
650.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
6633
40.0 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
7263
148.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
6801
156.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
6998
95.0 images/sec |
|
|
Clang
|
8366
41.2 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1543
123.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
8571
265.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3885
116.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
6693
27.7 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
8930
277.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
5457
419.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
6159
180.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
6770
67.2 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
9360
9.06 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
7537
238.6 Kpixels/sec |