| User | dedodedo82 |
| Upload Date | March 24 2026 10:25 PM |
| Views | 5 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Model | Default string Default string |
| Motherboard | Default string Default string |
| Power Plan | Bilanciato |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | AMD Ryzen 7 5700U |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores, 16 Threads |
| Identifier | AuthenticAMD Family 23 Model 104 Stepping 1 |
| Base Frequency | 1.80 GHz |
| Cluster 1 | 8 Cores |
| Maximum Frequency | 4289 MHz |
| Package | Socket FP6 |
| Codename | Lucienne |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 8 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 8 |
| L2 Cache | 512 KB x 8 |
| L3 Cache | 4.00 MB x 2 |
| Instruction Sets | sse2 sse3 pclmul fma3 sse41 aesni avx avx2 shani |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 32.00 GB |
| Transfer Rate | 3190 MT/s |
| Type | DDR4 SDRAM |
| Channels | 2 |
| Single-Core Score | 1622 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1778
255.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1658
9.99 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1564
32.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1697
39.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1541
20.9 images/sec |
|
|
Clang
|
1691
8.33 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1411
113.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1749
54.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
891
26.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2309
9.55 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2242
69.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1262
97.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1710
50.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1974
19.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1671
1.62 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1779
56.3 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 6770 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
4233
607.9 MB/sec |
|
|
Navigation
|
8668
52.2 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
7373
150.9 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
9712
224.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
8026
108.9 images/sec |
|
|
Clang
|
9483
46.7 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1638
131.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
11010
341.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3124
93.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
7527
31.2 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
10737
334.1 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
6912
531.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
7664
224.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
6098
60.5 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
12594
12.2 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
8095
256.3 Kpixels/sec |