| User | kot-ubitsa |
| Upload Date | March 24 2026 08:33 PM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Windows 10 LTSC (64-bit) |
| Model | To be filled by O.E.M. To be filled by O.E.M. |
| Motherboard | ASUSTeK COMPUTER INC. M5A99FX PRO R2.0 |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | AMD FX-6200 |
| Topology | 1 Processor, 3 Cores, 6 Threads |
| Identifier | AuthenticAMD Family 21 Model 1 Stepping 2 |
| Base Frequency | 3.81 GHz |
| Cluster 1 | 3 Cores |
| Maximum Frequency | 4112 MHz |
| Package | Socket AM3+ (942) |
| Codename | Zambezi |
| L1 Instruction Cache | 64.0 KB x 3 |
| L1 Data Cache | 16.0 KB x 6 |
| L2 Cache | 2.00 MB x 3 |
| L3 Cache | 8.00 MB x 1 |
| Instruction Sets | sse2 sse3 pclmul sse41 aesni avx |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 16.00 GB |
| Transfer Rate | 1604 MT/s |
| Type | DDR3 SDRAM |
| Channels | 2 |
| Single-Core Score | 446 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
708
101.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1012
6.10 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
699
14.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
744
17.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
197
2.67 images/sec |
|
|
Clang
|
851
4.19 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
682
54.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
660
20.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
50
1.51 images/sec |
|
|
Background Blur
|
316
1.31 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
498
15.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
658
50.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
417
12.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
263
2.61 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
535
517.9 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
208
6.58 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 1367 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1633
234.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
3429
20.7 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2227
45.6 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2687
62.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
620
8.42 images/sec |
|
|
Clang
|
3000
14.8 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
809
64.8 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2633
81.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
148
4.42 images/sec |
|
|
Background Blur
|
974
4.03 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1643
51.1 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2069
159.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1632
47.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
715
7.10 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2079
2.01 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
884
28.0 Kpixels/sec |