| User | EPBIN |
| Upload Date | March 24 2026 08:20 PM |
| Views | 4 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S25 Ultra |
| Model ID | samsung SM-S938B |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 3021 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2557
367.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2195
13.2 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3338
68.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3160
72.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3079
41.8 images/sec |
|
|
Clang
|
3933
19.4 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2690
215.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2935
90.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3288
98.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2715
11.2 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3093
96.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3226
248.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3542
103.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3438
34.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2810
2.72 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2950
93.4 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9604 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6284
902.4 MB/sec |
|
|
Navigation
|
8960
54.0 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
11579
237.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
11366
262.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
11136
151.1 images/sec |
|
|
Clang
|
16170
79.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3078
246.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
12573
389.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
8281
247.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8908
36.9 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
12405
386.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
10119
778.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10812
317.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8617
85.5 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
13414
13.0 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10884
344.6 Kpixels/sec |