| User | EPBIN |
| Upload Date | March 24 2026 08:20 PM |
| Views | 4 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | samsung SM-S942B |
| Model ID | samsung SM-S942B |
| Motherboard | s5e9965 |
| Governor | energy_aware |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 10 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 1 part 3468 revision 0 |
| Base Frequency | 2.76 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 2.76 GHz |
| Cluster 2 | 3 Cores @ 3.26 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.80 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm sme-i8i32 sme-f32f32 sme2 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 11.36 GB |
| Single-Core Score | 3104 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2496
358.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2932
17.7 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3476
71.2 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2909
67.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3044
41.3 images/sec |
|
|
Clang
|
3537
17.4 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2478
198.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2802
86.8 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
4541
135.9 images/sec |
|
|
Background Blur
|
3192
13.2 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3377
105.1 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3083
237.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3499
102.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3488
34.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2324
2.25 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
3223
102.0 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 10695 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
7054
1013.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
11805
71.1 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
15291
313.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
13329
307.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
12468
169.2 images/sec |
|
|
Clang
|
18531
91.3 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2923
234.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
14213
440.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
8231
246.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
9529
39.4 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
14265
443.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
9887
760.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10622
311.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
10170
100.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
12293
11.9 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
14058
445.1 Kpixels/sec |