| User | kolored |
| Upload Date | March 24 2026 08:16 PM |
| Views | 4 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | samsung SM-S948U |
| Model ID | samsung SM-S948U |
| Motherboard | canoe |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 2 revision 1 |
| Base Frequency | 3.63 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.63 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.74 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm sme-i8i32 sme-f32f32 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.86 GB |
| Single-Core Score | 2788 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2271
326.1 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2179
13.1 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3022
61.9 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2743
63.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2689
36.5 images/sec |
|
|
Clang
|
3259
16.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2331
186.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2424
75.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
4389
131.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2696
11.2 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2948
91.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3097
238.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3115
91.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3230
32.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2263
2.19 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2838
89.8 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9847 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
5902
847.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
9541
57.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
10568
216.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
11459
264.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
12014
163.0 images/sec |
|
|
Clang
|
17533
86.4 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2868
229.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
12233
379.0 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
10416
311.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
10507
43.5 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
13057
406.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
10414
800.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10505
308.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8852
87.8 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
12582
12.2 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
11144
352.8 Kpixels/sec |