| User | dustink92 |
| Upload Date | March 24 2026 04:09 PM |
| Views | 9 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | samsung SM-S948U1 |
| Model ID | samsung SM-S948U1 |
| Motherboard | canoe |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 2 revision 1 |
| Base Frequency | 3.63 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.63 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.74 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm sme-i8i32 sme-f32f32 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 14.77 GB |
| Single-Core Score | 3664 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2953
424.1 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2899
17.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3916
80.2 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3644
84.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3621
49.1 images/sec |
|
|
Clang
|
4390
21.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3112
249.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
3271
101.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
5727
171.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
3409
14.1 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3869
120.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3810
292.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
4082
119.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
4168
41.4 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
3073
2.97 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
3622
114.7 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 11421 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
7498
1.05 GB/sec |
|
|
Navigation
|
11534
69.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
12639
258.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
13574
313.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
14062
190.8 images/sec |
|
|
Clang
|
17784
87.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3715
297.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
13963
432.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
11722
350.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
10412
43.1 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
15040
468.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
11622
893.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
11948
350.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
11099
110.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
14660
14.2 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
12433
393.6 Kpixels/sec |