| User | fridriksa |
| Upload Date | March 07 2026 06:10 AM |
| Views | 4 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | OnePlus OPD2415 |
| Model ID | OnePlus OPD2415 |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.32 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 15.07 GB |
| Single-Core Score | 3135 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2820
405.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2667
16.1 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2999
61.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3281
75.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3095
42.0 images/sec |
|
|
Clang
|
3994
19.7 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2654
212.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2988
92.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3376
101.0 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2763
11.4 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3077
95.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3404
261.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3679
108.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
4315
42.8 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2811
2.72 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2972
94.1 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 10184 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
7291
1.02 GB/sec |
|
|
Navigation
|
11257
67.8 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
11625
238.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
12388
285.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
12312
167.1 images/sec |
|
|
Clang
|
16077
79.2 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3090
247.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
12798
396.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
8419
251.9 images/sec |
|
|
Background Blur
|
9123
37.8 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
12383
385.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
10555
811.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
11794
346.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
9554
94.8 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
13676
13.2 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
11255
356.4 Kpixels/sec |