| Upload Date | March 07 2026 05:35 AM |
| Views | 4 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Google Pixel 10a |
| Model ID | Google Pixel 10a |
| Motherboard | stallion |
| Governor | sched_pixel |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3458 revision 1 |
| Base Frequency | 1.95 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 1.95 GHz |
| Cluster 2 | 3 Cores @ 2.60 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.10 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 7.38 GB |
| Single-Core Score | 1674 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1461
209.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1479
8.91 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1947
39.9 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1895
43.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1549
21.0 images/sec |
|
|
Clang
|
2218
10.9 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1664
133.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1699
52.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1789
53.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1493
6.18 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1902
59.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1510
116.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1588
46.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1559
15.5 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1219
1.18 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1850
58.6 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 4166 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2919
419.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
4819
29.0 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
6150
125.9 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
5848
134.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
5150
69.9 images/sec |
|
|
Clang
|
6418
31.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1449
116.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
5487
170.0 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3508
105.0 images/sec |
|
|
Background Blur
|
3360
13.9 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
5372
167.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3074
236.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3691
108.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3720
36.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
4302
4.16 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
4901
155.2 Kpixels/sec |