| User | AzureHeaven |
| Upload Date | March 07 2026 04:59 AM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Google Pixel 10 Pro |
| Model ID | Google Pixel 10 Pro |
| Motherboard | blazer |
| Governor | sched_pixel |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3458 revision 1 |
| Base Frequency | 2.25 GHz |
| Cluster 1 | 2 Cores @ 2.25 GHz |
| Cluster 2 | 5 Cores @ 3.05 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.78 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 14.73 GB |
| Single-Core Score | 2277 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1840
264.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1637
9.86 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2638
54.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2622
60.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2304
31.3 images/sec |
|
|
Clang
|
3060
15.1 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2165
173.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2416
74.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2599
77.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2245
9.29 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2601
81.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1808
139.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2426
71.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2103
20.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1726
1.67 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2572
81.4 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 5346 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3702
531.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
5901
35.6 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
8913
182.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
9085
209.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
7649
103.8 images/sec |
|
|
Clang
|
8730
43.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1271
101.8 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
7279
225.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3837
114.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
4965
20.5 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
6037
187.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3799
292.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
4809
141.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
4492
44.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
6149
5.95 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
6538
207.0 Kpixels/sec |