| Upload Date | March 07 2026 02:34 AM |
| Views | 20 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | samsung SM-S942U1 |
| Model ID | samsung SM-S942U1 |
| Motherboard | canoe |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 2 revision 1 |
| Base Frequency | 3.63 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.63 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.74 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm sme-i8i32 sme-f32f32 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.86 GB |
| Single-Core Score | 3592 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3149
452.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
3254
19.6 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3724
76.2 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3630
83.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3516
47.7 images/sec |
|
|
Clang
|
4220
20.8 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2449
196.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
3224
99.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
5577
166.9 images/sec |
|
|
Background Blur
|
3325
13.8 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3846
119.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3947
303.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3991
117.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
4095
40.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
3070
2.97 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
3491
110.5 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 10814 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
7666
1.08 GB/sec |
|
|
Navigation
|
12121
73.0 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
11985
245.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
12771
294.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
13626
184.9 images/sec |
|
|
Clang
|
16717
82.3 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2841
227.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
13139
407.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
11214
335.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
9742
40.3 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
14426
448.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
11641
895.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
11442
335.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
9952
98.7 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
14159
13.7 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
11689
370.1 Kpixels/sec |