| Upload Date | March 07 2026 02:06 AM |
| Views | 133 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | samsung SM-S948B |
| Model ID | samsung SM-S948B |
| Motherboard | canoe |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 2 revision 1 |
| Base Frequency | 3.63 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.63 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.74 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm sme-i8i32 sme-f32f32 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 14.77 GB |
| Single-Core Score | 3924 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3403
488.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
3338
20.1 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3993
81.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3882
89.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3735
50.7 images/sec |
|
|
Clang
|
4541
22.4 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3303
264.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
3393
105.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
6000
179.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
3672
15.2 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
4051
126.1 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
4193
322.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
4368
128.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
4979
49.4 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
3156
3.05 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
3831
121.3 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 12254 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
8695
1.22 GB/sec |
|
|
Navigation
|
13673
82.4 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
13527
276.9 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
14450
333.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
15264
207.2 images/sec |
|
|
Clang
|
19284
95.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3868
309.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
14588
452.0 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
12457
372.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
11548
47.8 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
14888
463.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
12585
967.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
13027
382.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
11153
110.7 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
14779
14.3 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
12987
411.2 Kpixels/sec |