| Upload Date | March 07 2026 01:33 AM |
| Views | 4 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy Z Fold7 |
| Model ID | samsung SM-F966U1 |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 1969 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2381
341.9 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1327
7.99 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2019
41.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1988
45.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1931
26.2 images/sec |
|
|
Clang
|
2414
11.9 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1822
145.9 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1892
58.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2238
67.0 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1885
7.80 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1860
57.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2178
167.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2122
62.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2238
22.2 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1563
1.51 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1967
62.3 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 8056 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
4855
697.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
6176
37.2 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
7511
153.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
6432
148.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
7292
99.0 images/sec |
|
|
Clang
|
15493
76.3 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2698
216.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
12306
381.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
8094
242.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8546
35.4 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
11768
366.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
9771
751.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10112
296.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8651
85.8 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
12978
12.6 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10824
342.7 Kpixels/sec |