| Upload Date | March 07 2026 12:40 AM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | samsung SM-S942N |
| Model ID | samsung SM-S942N |
| Motherboard | s5e9965 |
| Governor | energy_aware |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 10 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 1 part 3468 revision 0 |
| Base Frequency | 2.76 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 2.76 GHz |
| Cluster 2 | 3 Cores @ 3.26 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.80 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm sme-i8i32 sme-f32f32 sme2 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 11.36 GB |
| Single-Core Score | 3125 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2501
359.1 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2939
17.7 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3413
69.9 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3185
73.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3004
40.8 images/sec |
|
|
Clang
|
3553
17.5 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2536
203.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2808
87.0 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
4547
136.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
3175
13.1 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3393
105.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3081
236.8 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3494
102.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3526
35.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2334
2.26 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
3183
100.8 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 10813 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
7027
1009.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
12616
76.0 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
15950
326.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
14757
340.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
12405
168.4 images/sec |
|
|
Clang
|
18489
91.1 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3045
243.9 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
14271
442.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
8295
248.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
9457
39.1 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
14106
439.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
9789
752.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10163
298.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
9451
93.8 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
12296
11.9 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
14089
446.1 Kpixels/sec |