| Upload Date | March 06 2026 10:00 PM |
| Views | 5 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Xiaomi 25102PCBEG |
| Model ID | Xiaomi 25102PCBEG |
| Motherboard | canoe |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 2 revision 1 |
| Base Frequency | 3.63 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.63 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.61 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm sme-i8i32 sme-f32f32 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 14.65 GB |
| Single-Core Score | 3572 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2884
414.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2779
16.7 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3813
78.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3644
84.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3496
47.5 images/sec |
|
|
Clang
|
4064
20.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3005
240.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
3170
98.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
5702
170.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
3387
14.0 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3712
115.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3935
302.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
4039
118.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
4026
39.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2936
2.84 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
3604
114.1 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 10914 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
7614
1.07 GB/sec |
|
|
Navigation
|
11009
66.3 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
12150
248.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
12626
291.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
13714
186.1 images/sec |
|
|
Clang
|
16474
81.1 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3500
280.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
13284
411.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
11412
341.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
10459
43.3 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
14377
447.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
11451
880.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
11200
328.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
9084
90.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
14628
14.2 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
11995
379.8 Kpixels/sec |