| Upload Date | March 06 2026 05:38 PM |
| Views | 4 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 15 |
| Model | OnePlus PKG110 |
| Model ID | OnePlus PKG110 |
| Motherboard | pineapple |
| Governor | uag |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3458 revision 1 |
| Base Frequency | 2.26 GHz |
| Cluster 1 | 2 Cores @ 2.27 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 2.96 GHz |
| Cluster 3 | 3 Cores @ 3.15 GHz |
| Cluster 4 | 1 Core @ 3.30 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.95 GB |
| Single-Core Score | 2195 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2006
288.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1994
12.0 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2633
53.9 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2572
59.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2086
28.3 images/sec |
|
|
Clang
|
2822
13.9 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1976
158.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2124
65.8 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2302
68.9 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2083
8.62 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2450
76.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2004
154.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2229
65.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1951
19.4 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1646
1.59 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2300
72.8 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 6374 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
4728
679.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
7582
45.7 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
9367
191.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
8908
205.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
7583
102.9 images/sec |
|
|
Clang
|
8730
43.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1851
148.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
8667
268.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
5260
157.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
5863
24.3 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
8621
268.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
5330
409.8 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
6872
201.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
4933
48.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
6253
6.05 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
7911
250.5 Kpixels/sec |