| Upload Date | March 06 2026 05:20 PM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | LENOVO TB520FU |
| Model ID | LENOVO TB520FU |
| Motherboard | pineapple |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3458 revision 1 |
| Base Frequency | 2.26 GHz |
| Cluster 1 | 2 Cores @ 2.27 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 2.96 GHz |
| Cluster 3 | 3 Cores @ 3.15 GHz |
| Cluster 4 | 1 Core @ 3.30 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 11.01 GB |
| Single-Core Score | 2203 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2007
288.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2030
12.2 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2538
52.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2546
58.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2063
28.0 images/sec |
|
|
Clang
|
2861
14.1 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2037
163.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2095
64.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2300
68.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2044
8.46 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2451
76.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1956
150.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2222
65.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2170
21.5 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1677
1.62 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2306
73.0 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 6690 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
4856
697.4 MB/sec |
|
|
Navigation
|
7587
45.7 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
9855
201.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
8633
199.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
8095
109.9 images/sec |
|
|
Clang
|
8907
43.9 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2241
179.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
8730
270.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
5521
165.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
5795
24.0 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
8607
267.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
5089
391.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
7344
215.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
6254
62.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
7134
6.90 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
8261
261.6 Kpixels/sec |