| User | Strat |
| Upload Date | March 06 2026 05:10 PM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | samsung SM-S948B |
| Model ID | samsung SM-S948B |
| Motherboard | canoe |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 2 revision 1 |
| Base Frequency | 3.63 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.63 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.74 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm sme-i8i32 sme-f32f32 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.86 GB |
| Single-Core Score | 3732 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3020
433.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2949
17.8 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3945
80.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3690
85.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3673
49.8 images/sec |
|
|
Clang
|
4493
22.1 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3217
257.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
3328
103.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
5818
174.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
3494
14.5 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3949
122.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3871
297.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
4160
122.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
4269
42.4 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
3129
3.03 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
3658
115.8 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 11294 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
7340
1.03 GB/sec |
|
|
Navigation
|
12093
72.9 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
12595
257.9 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
12577
290.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
14069
190.9 images/sec |
|
|
Clang
|
17991
88.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3717
297.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
13938
431.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
11655
348.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
10475
43.4 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
14867
462.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
11539
887.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
11788
345.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
9753
96.8 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
14811
14.3 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
12338
390.7 Kpixels/sec |