| User | theofficialgman |
| Upload Date | March 06 2026 03:42 PM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Model | Dell Inc. Dell Pro Micro Plus QBM1250 |
| Motherboard | Dell Inc. 00RTX1 |
| Power Plan | Balanced |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel(R) Core(TM) Ultra 7 265 |
| Topology | 1 Processor, 20 Cores |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 198 Stepping 2 |
| Base Frequency | 2.40 GHz |
| Cluster 1 | 8 Cores |
| Cluster 2 | 12 Cores |
| Maximum Frequency | 5286 MHz |
| Package | Socket 1851 LGA |
| Codename | Arrow Lake |
| L1 Instruction Cache | 64.0 KB x 10 |
| L1 Data Cache | 48.0 KB x 10 |
| L2 Cache | 3.00 MB x 2 |
| L3 Cache | 30.0 MB x 1 |
| Instruction Sets | sse2 sse3 pclmul fma3 sse41 aesni avx avx2 shani vaes avx-vnni |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 32.00 GB |
| Single-Core Score | 3048 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2801
402.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2580
15.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3188
65.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2909
67.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3128
42.5 images/sec |
|
|
Clang
|
3084
15.2 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3438
275.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
3049
94.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2985
89.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
3539
14.6 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3381
105.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2822
216.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3192
93.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3030
30.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2690
2.60 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
3294
104.3 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 15773 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
7236
1.01 GB/sec |
|
|
Navigation
|
19145
115.4 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
13565
277.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
18498
426.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
19484
264.4 images/sec |
|
|
Clang
|
36371
179.1 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
4238
339.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
34923
1.06 GB/sec |
|
|
Object Detection
|
9215
275.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
17746
73.4 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
16706
519.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
22053
1.70 Gpixels/sec |
|
|
HDR
|
14834
435.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8635
85.7 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
41713
40.4 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
16236
514.1 Kpixels/sec |