| Upload Date | January 16 2026 10:22 PM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S25 Ultra |
| Model ID | samsung SM-S938B |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 2738 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1319
189.4 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1804
10.9 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2656
54.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2990
69.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3002
40.7 images/sec |
|
|
Clang
|
3802
18.7 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2605
208.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2845
88.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3253
97.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2632
10.9 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3021
94.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3147
242.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3537
103.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3429
34.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2720
2.63 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2913
92.2 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9420 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6097
875.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
9445
56.9 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
11277
230.9 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
11339
261.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
11182
151.8 images/sec |
|
|
Clang
|
15586
76.8 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3044
243.8 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
12335
382.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
7750
231.9 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8672
35.9 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
11891
370.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
9781
752.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10315
302.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8626
85.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
12960
12.5 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10790
341.6 Kpixels/sec |