| Upload Date | January 16 2026 09:40 PM |
| Views | 1 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S25 Ultra |
| Model ID | samsung SM-S938B |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 2994 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2540
364.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2445
14.7 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3339
68.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3112
71.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2999
40.7 images/sec |
|
|
Clang
|
3876
19.1 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2642
211.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2896
89.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3266
97.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2605
10.8 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2827
88.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3152
242.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3567
104.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3414
33.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2736
2.65 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2910
92.1 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9576 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6322
907.9 MB/sec |
|
|
Navigation
|
10253
61.8 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
11578
237.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
10837
249.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
11674
158.4 images/sec |
|
|
Clang
|
15834
78.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3039
243.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
12367
383.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
7789
233.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8103
33.5 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
12700
395.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
9934
763.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10601
311.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8845
87.8 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
13284
12.9 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10808
342.2 Kpixels/sec |