| Upload Date | January 16 2026 09:39 PM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S25 Ultra |
| Model ID | samsung SM-S938N |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 2972 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2529
363.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2374
14.3 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3251
66.6 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3325
76.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2943
39.9 images/sec |
|
|
Clang
|
3786
18.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2587
207.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2837
87.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3190
95.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2472
10.2 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2990
93.1 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3113
239.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3501
102.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3521
34.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2721
2.63 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2919
92.4 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9491 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6209
891.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
9815
59.1 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
11350
232.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
11689
269.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
11529
156.5 images/sec |
|
|
Clang
|
15550
76.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2988
239.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
12183
377.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
7830
234.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8286
34.3 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
12370
384.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
9658
742.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10547
309.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8475
84.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
13094
12.7 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10888
344.8 Kpixels/sec |