| User | IntenseRednecks |
| Upload Date | January 16 2026 06:49 PM |
| Views | 8 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 10 IoT Enterprise LTSC (64-bit) |
| Model | ASRock H510M-HDV/M.2 SE |
| Motherboard | ASRock H510M-HDV/M.2 SE |
| Power Plan | High performance |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel Core i5-10600KF |
| Topology | 1 Processor, 6 Cores, 12 Threads |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 165 Stepping 5 |
| Base Frequency | 4.09 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores |
| Maximum Frequency | 4788 MHz |
| Package | Socket 1200 LGA |
| Codename | Comet Lake |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 6 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 6 |
| L2 Cache | 256 KB x 6 |
| L3 Cache | 12.0 MB x 1 |
| Instruction Sets | sse2 sse3 pclmul fma3 sse41 aesni avx avx2 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 16.00 GB |
| Transfer Rate | 2662 MT/s |
| Type | DDR4 SDRAM |
| Channels | 2 |
| Single-Core Score | 1180 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
998
143.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1073
6.46 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1296
26.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1481
34.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1046
14.2 images/sec |
|
|
Clang
|
1106
5.45 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1366
109.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1640
50.8 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
402
12.0 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1423
5.89 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1837
57.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
778
59.8 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1373
40.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1550
15.4 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1404
1.36 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1517
48.0 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 4762 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2663
382.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
5473
33.0 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
5289
108.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
7170
165.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
5500
74.6 images/sec |
|
|
Clang
|
5836
28.7 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1723
138.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
10593
328.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1722
51.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
4010
16.6 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
6502
202.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
4122
316.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
5454
160.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
4356
43.2 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
10898
10.5 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
6482
205.3 Kpixels/sec |