| User | IntenseRednecks |
| Upload Date | January 16 2026 06:19 PM |
| Views | 7 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 10 IoT Enterprise LTSC (64-bit) |
| Model | ASRock H510M-HDV/M.2 SE |
| Motherboard | ASRock H510M-HDV/M.2 SE |
| Power Plan | High performance |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel Core i5-10600KF |
| Topology | 1 Processor, 6 Cores, 12 Threads |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 165 Stepping 5 |
| Base Frequency | 4.09 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores |
| Maximum Frequency | 4787 MHz |
| Package | Socket 1200 LGA |
| Codename | Comet Lake |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 6 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 6 |
| L2 Cache | 256 KB x 6 |
| L3 Cache | 12.0 MB x 1 |
| Instruction Sets | sse2 sse3 pclmul fma3 sse41 aesni avx avx2 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 16.00 GB |
| Transfer Rate | 2660 MT/s |
| Type | DDR4 SDRAM |
| Channels | 2 |
| Single-Core Score | 1226 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1054
151.4 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1104
6.65 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1352
27.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1511
34.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1103
15.0 images/sec |
|
|
Clang
|
1153
5.68 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1375
110.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1645
51.0 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
443
13.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1419
5.87 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1925
59.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
849
65.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1404
41.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1610
16.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1419
1.37 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1589
50.3 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 4771 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2610
374.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
5275
31.8 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
5255
107.6 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
7200
166.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
5522
74.9 images/sec |
|
|
Clang
|
5876
28.9 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1740
139.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
10712
331.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1747
52.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
4023
16.6 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
6500
202.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
4158
319.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
5510
161.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
4508
44.7 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
10840
10.5 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
6499
205.8 Kpixels/sec |