| Upload Date | January 16 2026 05:52 PM |
| Views | 4 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Ubuntu 22.04.4 LTS |
| Model | Google Compute Engine |
| Motherboard | N/A |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel(R) Xeon(R) CPU @ 2.60GHz |
| Topology | 1 Processor, 4 Cores |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 106 Stepping 6 |
| Base Frequency | 2.60 GHz |
| Cluster 1 | 0 Cores |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 2 |
| L1 Data Cache | 48.0 KB x 2 |
| L2 Cache | 1.25 MB x 2 |
| L3 Cache | 54.0 MB x 1 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 11.56 GB |
| Single-Core Score | 1533 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1689
242.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1566
9.44 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1678
34.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1611
37.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1341
18.2 images/sec |
|
|
Clang
|
1657
8.16 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1469
117.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1239
38.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1339
40.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1758
7.28 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1717
53.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1377
105.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1513
44.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1710
17.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1546
1.50 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1565
49.5 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 3999 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3561
511.4 MB/sec |
|
|
Navigation
|
4848
29.2 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
4262
87.2 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
4354
100.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
4045
54.9 images/sec |
|
|
Clang
|
5051
24.9 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1816
145.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
3862
119.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3511
105.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
4295
17.8 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
5093
158.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3880
298.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
4144
121.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
5057
50.2 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
3941
3.81 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
4676
148.1 Kpixels/sec |