| User | IntenseRednecks |
| Upload Date | January 16 2026 05:26 PM |
| Views | 5 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 10 IoT Enterprise LTSC (64-bit) |
| Model | ASRock H510M-HDV/M.2 SE |
| Motherboard | ASRock H510M-HDV/M.2 SE |
| Power Plan | High performance |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel Core i5-10600KF |
| Topology | 1 Processor, 6 Cores, 12 Threads |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 165 Stepping 5 |
| Base Frequency | 4.09 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores |
| Maximum Frequency | 4789 MHz |
| Package | Socket 1200 LGA |
| Codename | Comet Lake |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 6 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 6 |
| L2 Cache | 256 KB x 6 |
| L3 Cache | 12.0 MB x 1 |
| Instruction Sets | sse2 sse3 pclmul fma3 sse41 aesni avx avx2 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 16.00 GB |
| Transfer Rate | 2658 MT/s |
| Type | DDR4 SDRAM |
| Channels | 2 |
| Single-Core Score | 1207 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1027
147.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1079
6.50 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1271
26.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1505
34.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1074
14.6 images/sec |
|
|
Clang
|
1153
5.68 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1364
109.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1652
51.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
417
12.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1499
6.21 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1917
59.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
852
65.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1401
41.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1537
15.2 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1408
1.36 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1574
49.8 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 4744 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2637
378.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
5272
31.8 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
5342
109.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
7078
163.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
5506
74.7 images/sec |
|
|
Clang
|
5838
28.8 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1724
138.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
10580
327.8 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1746
52.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
4011
16.6 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
6586
205.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
4131
317.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
5405
158.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
4332
43.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
10827
10.5 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
6354
201.2 Kpixels/sec |