| Upload Date | January 16 2026 04:43 PM |
| Views | 4 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 15 |
| Model | Xiaomi 23013RK75C |
| Model ID | Xiaomi 23013RK75C |
| Motherboard | taro |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 2 part 3400 revision 0 |
| Base Frequency | 1.80 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 1.80 GHz |
| Cluster 2 | 3 Cores @ 2.50 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.00 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.90 GB |
| Single-Core Score | 1715 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1523
218.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1364
8.22 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1986
40.6 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1899
43.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1773
24.1 images/sec |
|
|
Clang
|
1968
9.69 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1556
124.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1734
53.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2006
60.0 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1764
7.30 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1993
62.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1230
94.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1939
56.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1714
17.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1338
1.29 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1858
58.8 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 4388 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2714
389.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
4406
26.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
5678
116.2 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
6619
152.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
5081
69.0 images/sec |
|
|
Clang
|
6364
31.3 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1796
143.8 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
5869
181.8 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3811
114.0 images/sec |
|
|
Background Blur
|
4003
16.6 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
5672
176.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2950
226.8 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
4602
135.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
4077
40.5 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
4886
4.73 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
5351
169.4 Kpixels/sec |