| User | R008 |
| Upload Date | January 16 2026 12:14 PM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 11 Home (64-bit) |
| Model | HP HP 250 15.6 inch G10 Notebook PC |
| Motherboard | HP 8B34 |
| Power Plan | Vysok vkon |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel Core i5-1335U |
| Topology | 1 Processor, 10 Cores, 12 Threads |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 186 Stepping 3 |
| Base Frequency | 1.30 GHz |
| Cluster 1 | 2 Cores |
| Cluster 2 | 8 Cores |
| Maximum Frequency | 4588 MHz |
| Package | Socket 1744 FCBGA |
| Codename | Raptor Lake |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 6 |
| L1 Data Cache | 48.0 KB x 6 |
| L2 Cache | 1.25 MB x 1 |
| L3 Cache | 12.0 MB x 1 |
| Instruction Sets | sse2 sse3 pclmul fma3 sse41 aesni avx avx2 shani vaes avx-vnni |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 24.00 GB |
| Transfer Rate | 2660 MT/s |
| Type | DDR4 SDRAM |
| Channels | 2 |
| Single-Core Score | 2377 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2200
316.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2244
13.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2318
47.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2333
53.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2300
31.2 images/sec |
|
|
Clang
|
2354
11.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2395
191.8 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2369
73.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2324
69.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
3042
12.6 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2866
89.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2029
156.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2228
65.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2737
27.2 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2301
2.23 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2445
77.4 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 7912 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
4325
621.1 MB/sec |
|
|
Navigation
|
9245
55.7 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
8382
171.6 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
9601
221.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
8971
121.7 images/sec |
|
|
Clang
|
11435
56.3 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2784
222.9 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
12125
375.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
4523
135.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
9144
37.8 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
11344
353.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
8634
663.8 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
8526
250.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
7112
70.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
13112
12.7 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
9723
307.9 Kpixels/sec |