| Upload Date | January 16 2026 12:05 PM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Xiaomi 2506BPN68G |
| Model ID | Xiaomi 2506BPN68G |
| Motherboard | klimt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3461 revision 1 |
| Base Frequency | 2.40 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 2.40 GHz |
| Cluster 2 | 3 Cores @ 3.30 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.73 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 11.01 GB |
| Single-Core Score | 2434 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1627
233.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1919
11.6 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2946
60.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2530
58.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2406
32.6 images/sec |
|
|
Clang
|
3105
15.3 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2175
174.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2328
72.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3000
89.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2356
9.75 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2866
89.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2202
169.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2797
82.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2857
28.3 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1953
1.89 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2607
82.5 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 7931 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
5495
789.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
8427
50.8 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
11570
236.9 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
10943
252.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
8990
122.0 images/sec |
|
|
Clang
|
11424
56.3 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2382
190.8 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
10525
326.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
6432
192.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
7551
31.3 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
11179
347.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
5323
409.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
8224
241.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
7900
78.4 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
9605
9.29 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10046
318.1 Kpixels/sec |