| User | R008 |
| Upload Date | January 16 2026 10:48 AM |
| Views | 5 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 11 Home (64-bit) |
| Model | HP HP 250 15.6 inch G10 Notebook PC |
| Motherboard | HP 8B34 |
| Power Plan | Vysok vkon |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel Core i5-1335U |
| Topology | 1 Processor, 10 Cores, 12 Threads |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 186 Stepping 3 |
| Base Frequency | 1.30 GHz |
| Cluster 1 | 2 Cores |
| Cluster 2 | 8 Cores |
| Maximum Frequency | 4588 MHz |
| Package | Socket 1744 FCBGA |
| Codename | Raptor Lake |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 6 |
| L1 Data Cache | 48.0 KB x 6 |
| L2 Cache | 1.25 MB x 1 |
| L3 Cache | 12.0 MB x 1 |
| Instruction Sets | sse2 sse3 pclmul fma3 sse41 aesni avx avx2 shani vaes avx-vnni |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 24.00 GB |
| Transfer Rate | 2660 MT/s |
| Type | DDR4 SDRAM |
| Channels | 2 |
| Single-Core Score | 2376 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2218
318.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2243
13.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2332
47.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2335
53.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2282
31.0 images/sec |
|
|
Clang
|
2337
11.5 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2391
191.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2358
73.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2327
69.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
3030
12.5 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2651
82.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2032
156.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2295
67.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2866
28.4 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2288
2.21 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2472
78.3 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 8010 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
4488
644.4 MB/sec |
|
|
Navigation
|
9335
56.2 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
8601
176.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
10227
235.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
9043
122.7 images/sec |
|
|
Clang
|
11868
58.5 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2809
224.9 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
11941
370.0 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
4633
138.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8616
35.7 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
11562
359.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
8742
672.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
8424
247.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
7119
70.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
12889
12.5 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
9878
312.8 Kpixels/sec |