| Upload Date | January 16 2026 10:46 AM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 15 |
| Model | Xiaomi Poco X6 Pro |
| Model ID | Xiaomi 2311DRK48G |
| Motherboard | duchamp |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 1 part 3405 revision 0 |
| Base Frequency | 2.20 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 2.20 GHz |
| Cluster 2 | 3 Cores @ 3.20 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.35 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 11.08 GB |
| Single-Core Score | 1148 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1105
158.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1125
6.78 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1446
29.6 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1385
31.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1181
16.0 images/sec |
|
|
Clang
|
1371
6.75 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1176
94.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1257
38.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1131
33.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
920
3.81 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1307
40.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
762
58.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1019
29.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
914
9.07 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1015
981.9 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1168
37.0 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 3979 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3027
434.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
5110
30.8 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
6557
134.2 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
6673
153.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
4904
66.6 images/sec |
|
|
Clang
|
4996
24.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1104
88.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
5253
162.8 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2832
84.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
3018
12.5 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
5591
174.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2464
189.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3910
114.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3468
34.4 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
4909
4.75 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
5048
159.8 Kpixels/sec |