| Upload Date | January 16 2026 10:33 AM |
| Views | 6 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Arch Linux |
| Model | Dell Inc. XPS 13 9350 |
| Motherboard | Dell Inc. 0MMW13 |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel Core Ultra 7 258V |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 189 Stepping 1 |
| Base Frequency | 4.70 GHz |
| Cluster 1 | 0 Cores |
| L1 Instruction Cache | 64.0 KB x 8 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 8 |
| L2 Cache | 4.00 MB x 1 |
| Instruction Sets | sse2 sse3 pclmul fma3 sse41 aesni avx avx2 shani vaes avx-vnni |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 30.91 GB |
| Single-Core Score | 1504 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1713
246.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1757
10.6 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1837
37.6 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1776
41.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1604
21.8 images/sec |
|
|
Clang
|
1809
8.91 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
993
79.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1515
46.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1362
40.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2014
8.34 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2078
64.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2128
163.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
241
7.06 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2228
22.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1060
1.03 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1952
61.8 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 4831 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3311
475.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
7873
47.4 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
4742
97.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
4475
103.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
5534
75.1 images/sec |
|
|
Clang
|
5704
28.1 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2195
175.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
6778
210.0 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3439
102.9 images/sec |
|
|
Background Blur
|
5599
23.2 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
5441
169.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
6499
499.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3822
112.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
4560
45.2 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
5831
5.64 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
6029
190.9 Kpixels/sec |