| User | R008 |
| Upload Date | January 16 2026 10:32 AM |
| Views | 4 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 11 Home (64-bit) |
| Model | HP HP 250 15.6 inch G10 Notebook PC |
| Motherboard | HP 8B34 |
| Power Plan | Vysok vkon |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel Core i5-1335U |
| Topology | 1 Processor, 10 Cores, 12 Threads |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 186 Stepping 3 |
| Base Frequency | 1.30 GHz |
| Cluster 1 | 2 Cores |
| Cluster 2 | 8 Cores |
| Maximum Frequency | 4588 MHz |
| Package | Socket 1744 FCBGA |
| Codename | Raptor Lake |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 6 |
| L1 Data Cache | 48.0 KB x 6 |
| L2 Cache | 1.25 MB x 1 |
| L3 Cache | 12.0 MB x 1 |
| Instruction Sets | sse2 sse3 pclmul fma3 sse41 aesni avx avx2 shani vaes avx-vnni |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 24.00 GB |
| Transfer Rate | 2660 MT/s |
| Type | DDR4 SDRAM |
| Channels | 2 |
| Single-Core Score | 2229 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2121
304.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1779
10.7 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1908
39.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2156
49.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2015
27.3 images/sec |
|
|
Clang
|
2128
10.5 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2275
182.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2315
71.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2316
69.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
3001
12.4 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2743
85.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2004
154.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2229
65.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2797
27.8 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2269
2.20 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2472
78.3 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 7614 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3935
565.1 MB/sec |
|
|
Navigation
|
9256
55.8 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
7778
159.2 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
9357
215.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
8483
115.1 images/sec |
|
|
Clang
|
11728
57.8 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2756
220.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
12142
376.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
4269
127.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8404
34.8 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
10586
329.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
8376
644.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
8168
239.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
6409
63.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
13197
12.8 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
9485
300.3 Kpixels/sec |