| Upload Date | January 16 2026 10:26 AM |
| Views | 7 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 15 |
| Model | LENOVO TB375FC |
| Model ID | LENOVO TB375FC |
| Motherboard | P98300DA2 |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 1 part 3405 revision 0 |
| Base Frequency | 2.20 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 2.20 GHz |
| Cluster 2 | 3 Cores @ 3.20 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.35 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 7.51 GB |
| Single-Core Score | 1440 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1647
236.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1556
9.37 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1774
36.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1739
40.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1483
20.1 images/sec |
|
|
Clang
|
1681
8.28 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1425
114.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1508
46.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1351
40.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1076
4.46 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1607
50.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
983
75.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1245
36.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1133
11.2 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1247
1.21 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1413
44.8 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 4562 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
4172
599.1 MB/sec |
|
|
Navigation
|
6091
36.7 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
6886
141.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
6432
148.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
5378
73.0 images/sec |
|
|
Clang
|
5272
26.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1609
128.9 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
6177
191.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3023
90.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
3160
13.1 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
6377
198.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3092
237.8 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
4290
125.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
4357
43.2 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
5465
5.29 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
5470
173.2 Kpixels/sec |