| Upload Date | January 15 2026 08:56 AM |
| Views | 5 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 14 |
| Model | Lenovo TB320FC |
| Model ID | Lenovo TB320FC |
| Motherboard | taro |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 2 part 3400 revision 0 |
| Base Frequency | 2.02 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 2.02 GHz |
| Cluster 2 | 3 Cores @ 2.75 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.19 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.95 GB |
| Single-Core Score | 1828 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1578
226.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1389
8.37 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2111
43.2 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2116
48.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1892
25.7 images/sec |
|
|
Clang
|
2142
10.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1616
129.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1859
57.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2130
63.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1869
7.73 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2118
65.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1339
103.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2046
60.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1849
18.3 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1484
1.44 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1969
62.4 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 4724 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2905
417.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
4898
29.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
6329
129.6 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
7169
165.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
5124
69.5 images/sec |
|
|
Clang
|
6961
34.3 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1899
152.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
6339
196.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3999
119.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
4180
17.3 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
6234
194.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3296
253.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
4735
138.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
4634
46.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
5224
5.06 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
5768
182.6 Kpixels/sec |