| Upload Date | January 15 2026 05:50 AM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 15 |
| Model | vivo V2352A |
| Model ID | vivo V2352A |
| Motherboard | pineapple |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3458 revision 1 |
| Base Frequency | 2.02 GHz |
| Cluster 1 | 3 Cores @ 2.02 GHz |
| Cluster 2 | 4 Cores @ 2.80 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.01 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 11.03 GB |
| Single-Core Score | 1927 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1646
236.4 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1664
10.0 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2347
48.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2216
51.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1870
25.4 images/sec |
|
|
Clang
|
2434
12.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1869
149.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1921
59.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1951
58.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1812
7.50 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2200
68.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1484
114.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2034
59.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1936
19.2 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1520
1.47 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2034
64.4 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 4821 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3299
473.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
4784
28.8 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
6697
137.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
7087
163.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
5661
76.8 images/sec |
|
|
Clang
|
6009
29.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2072
165.9 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
6656
206.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3698
110.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
3694
15.3 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
6626
206.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3362
258.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
4960
145.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
4753
47.2 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
5699
5.51 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
6138
194.4 Kpixels/sec |