| Upload Date | January 15 2026 05:22 AM |
| Views | 5 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Google Pixel 10 Pro XL |
| Model ID | Google Pixel 10 Pro XL |
| Motherboard | mustang |
| Governor | sched_pixel |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3458 revision 1 |
| Base Frequency | 2.25 GHz |
| Cluster 1 | 2 Cores @ 2.25 GHz |
| Cluster 2 | 5 Cores @ 3.05 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.78 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 14.73 GB |
| Single-Core Score | 1638 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
898
128.9 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1625
9.79 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2382
48.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2209
50.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1837
24.9 images/sec |
|
|
Clang
|
2091
10.3 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1305
104.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1968
61.0 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2157
64.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1823
7.55 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1676
52.1 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1088
83.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1615
47.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1063
10.5 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1004
971.3 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2143
67.8 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 4182 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3399
488.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
5216
31.4 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
7426
152.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
7079
163.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
5195
70.5 images/sec |
|
|
Clang
|
6084
30.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1061
85.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
5670
175.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2890
86.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
3481
14.4 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
4637
144.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2842
218.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3779
110.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3476
34.5 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
4771
4.62 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
5288
167.4 Kpixels/sec |