| Upload Date | January 13 2026 01:19 PM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Google Pixel 10 Pro XL |
| Model ID | Google Pixel 10 Pro XL |
| Motherboard | mustang |
| Governor | sched_pixel |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3458 revision 1 |
| Base Frequency | 2.25 GHz |
| Cluster 1 | 2 Cores @ 2.25 GHz |
| Cluster 2 | 5 Cores @ 3.05 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.78 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 14.73 GB |
| Single-Core Score | 2268 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1889
271.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1651
9.95 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2613
53.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2647
61.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2277
30.9 images/sec |
|
|
Clang
|
3077
15.2 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2127
170.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2434
75.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2526
75.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2050
8.48 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2651
82.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1791
137.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2431
71.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2237
22.2 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1745
1.69 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2431
77.0 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 5348 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3838
551.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
6015
36.2 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
7826
160.2 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
8762
202.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
6782
92.0 images/sec |
|
|
Clang
|
8240
40.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1268
101.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
7524
233.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
4203
125.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
4891
20.2 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
6244
194.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3861
296.8 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
4992
146.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
4895
48.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
6041
5.85 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
7263
230.0 Kpixels/sec |