| Upload Date | January 13 2026 01:19 PM |
| Views | 4 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Xiaomi 25128PNA1C |
| Model ID | Xiaomi 25128PNA1C |
| Motherboard | canoe |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 2 revision 1 |
| Base Frequency | 3.63 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.63 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.61 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm sme-i8i32 sme-f32f32 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 14.65 GB |
| Single-Core Score | 3795 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3224
463.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
3125
18.8 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3811
78.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
4186
96.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3615
49.1 images/sec |
|
|
Clang
|
4405
21.7 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3042
243.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
3273
101.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
5819
174.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
3494
14.5 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3912
121.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
4022
309.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
4246
124.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
4901
48.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
3066
2.97 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
3708
117.4 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 11817 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
8203
1.15 GB/sec |
|
|
Navigation
|
12482
75.2 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
12751
261.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
14220
327.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
14689
199.3 images/sec |
|
|
Clang
|
17933
88.3 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3723
298.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
14209
440.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
12188
364.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
10750
44.5 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
15181
472.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
12329
947.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
12806
375.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
10781
107.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
15158
14.7 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
12748
403.7 Kpixels/sec |