| Upload Date | January 13 2026 01:18 PM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S25 Ultra |
| Model ID | samsung SM-S938B |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 2950 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2586
371.4 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2420
14.6 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3281
67.2 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2878
66.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2947
40.0 images/sec |
|
|
Clang
|
3911
19.3 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2649
212.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2898
89.8 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3302
98.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2472
10.2 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2786
86.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3119
239.8 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3553
104.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3259
32.3 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2601
2.52 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2919
92.4 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9509 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6282
902.1 MB/sec |
|
|
Navigation
|
10148
61.1 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
9704
198.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
10426
240.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
11665
158.3 images/sec |
|
|
Clang
|
15922
78.4 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3011
241.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
12454
385.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
8312
248.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8888
36.8 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
12274
381.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
10120
778.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10733
315.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
9060
89.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
13057
12.6 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10821
342.6 Kpixels/sec |