| Upload Date | January 13 2026 12:57 PM |
| Views | 7 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 12 |
| Model | HUAWEI SLG-W09 |
| Model ID | HUAWEI SLG-W09 |
| Motherboard | SLG |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 5 Cores, 6 Threads |
| Identifier | ARM implementer 72 architecture 8 variant 2 part 3333 revision 1 |
| Base Frequency | 1.60 GHz |
| Cluster 1 | 3 Cores @ 1.60 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 2.00 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 2.30 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 11.51 GB |
| Single-Core Score | 1393 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1273
182.9 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1227
7.39 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1840
37.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1381
31.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1301
17.7 images/sec |
|
|
Clang
|
1681
8.28 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1479
118.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1412
43.8 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1161
34.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1453
6.02 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1215
37.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1101
84.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1578
46.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1613
16.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1212
1.17 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1558
49.3 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 3175 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2891
415.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
3245
19.6 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
4515
92.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3656
84.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3602
48.9 images/sec |
|
|
Clang
|
4647
22.9 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1656
132.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
3647
113.0 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2058
61.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2561
10.6 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3570
111.1 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2395
184.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3136
92.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3419
33.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
3810
3.69 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
3731
118.1 Kpixels/sec |