| Upload Date | January 13 2026 09:56 AM |
| Views | 5 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 15 |
| Model | motorola motorola razr 2023 |
| Model ID | motorola motorola razr 2023 |
| Motherboard | lynkco |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 2 part 3399 revision 0 |
| Base Frequency | 1.80 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 1.80 GHz |
| Cluster 2 | 3 Cores @ 2.36 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 2.52 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 7.19 GB |
| Single-Core Score | 1076 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
952
136.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
949
5.72 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1301
26.6 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1352
31.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1123
15.2 images/sec |
|
|
Clang
|
1171
5.77 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1061
84.9 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1177
36.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1090
32.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
944
3.91 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1343
41.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
636
48.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1180
34.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
914
9.07 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
950
919.5 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1165
36.9 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 2973 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1493
214.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
3166
19.1 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3620
74.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
4768
110.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3599
48.8 images/sec |
|
|
Clang
|
3854
19.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1306
104.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
4945
153.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1974
59.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2657
11.0 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
4435
138.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1720
132.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3147
92.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2423
24.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
4497
4.35 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
4116
130.3 Kpixels/sec |