| User | maloxplay |
| Upload Date | January 13 2026 08:46 AM |
| Views | 5 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Model | GEEKOM A6 |
| Motherboard | Default string A6 |
| Power Plan | Bilanciato |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | AMD Ryzen 7 6800H |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores, 16 Threads |
| Identifier | AuthenticAMD Family 25 Model 68 Stepping 1 |
| Base Frequency | 2.70 GHz |
| Cluster 1 | 8 Cores |
| Maximum Frequency | 4733 MHz |
| Package | Socket FP7 |
| Codename | Rembrandt |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 8 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 8 |
| L2 Cache | 512 KB x 8 |
| L3 Cache | 16.0 MB x 1 |
| Instruction Sets | sse2 sse3 pclmul fma3 sse41 aesni avx avx2 shani vaes |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 16.00 GB |
| Transfer Rate | 4786 MT/s |
| Type | DDR5 SDRAM |
| Channels | 2 |
| Single-Core Score | 1959 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2036
292.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1599
9.63 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1861
38.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2005
46.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1918
26.0 images/sec |
|
|
Clang
|
2073
10.2 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2048
164.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2126
65.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1091
32.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2778
11.5 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2816
87.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1740
133.8 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2396
70.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2282
22.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1915
1.85 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1893
59.9 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 7705 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
4039
580.1 MB/sec |
|
|
Navigation
|
8363
50.4 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
6946
142.2 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
9136
210.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
9221
125.1 images/sec |
|
|
Clang
|
12911
63.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2499
200.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
15569
482.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3488
104.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
9053
37.5 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
10397
323.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
9417
724.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
8701
255.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
6015
59.7 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
17195
16.6 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
8788
278.2 Kpixels/sec |