| Upload Date | January 13 2026 07:11 AM |
| Views | 11 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 15 |
| Model | HONOR MTN-AN00 |
| Model ID | HONOR MTN-AN00 |
| Motherboard | volcano |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM SM6650 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3457 revision 1 |
| Base Frequency | 1.80 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 1.80 GHz |
| Cluster 2 | 3 Cores @ 2.21 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 2.30 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 7.29 GB |
| Single-Core Score | 1081 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
979
140.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1014
6.11 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1362
27.9 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1274
29.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1102
15.0 images/sec |
|
|
Clang
|
1289
6.35 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1060
84.9 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1106
34.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1056
31.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
990
4.10 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1267
39.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
745
57.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1102
32.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
902
8.95 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
908
878.2 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1145
36.2 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 3125 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1701
244.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
3442
20.7 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
4256
87.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
4633
106.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3790
51.4 images/sec |
|
|
Clang
|
4299
21.2 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1227
98.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
4845
150.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1987
59.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2844
11.8 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
4509
140.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2065
158.8 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3104
91.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2765
27.4 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
4371
4.23 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
4182
132.4 Kpixels/sec |