| Upload Date | January 12 2026 06:02 PM |
| Views | 5 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 10 Pro (64-bit) |
| Model | GOOGLE Relm |
| Motherboard | GOOGLE Relm |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel(R) Celeron(R) CPU N3060 @ 1.60GHz |
| Topology | 1 Processor, 2 Cores |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 76 Stepping 4 |
| Base Frequency | 1.60 GHz |
| Cluster 1 | 2 Cores |
| Maximum Frequency | 1599 MHz |
| Package | Socket 1170 BGA |
| Codename | Braswell |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 2 |
| L1 Data Cache | 24.0 KB x 2 |
| L2 Cache | 1.00 MB x 1 |
| Instruction Sets | sse2 sse3 pclmul sse41 aesni |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 3.95 GB |
| Transfer Rate | 3198 MT/s |
| Type | DDR3 SDRAM |
| Single-Core Score | 195 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
268
38.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
486
2.93 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
329
6.73 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
394
9.10 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
75
1.02 images/sec |
|
|
Clang
|
316
1.56 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
333
26.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
330
10.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
18
0.53 images/sec |
|
|
Background Blur
|
143
0.59 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
248
7.71 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
155
11.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
215
6.31 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
114
1.13 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
263
254.7 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
109
3.47 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 349 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
347
49.9 MB/sec |
|
|
Navigation
|
916
5.52 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
628
12.9 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
820
18.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
144
1.95 images/sec |
|
|
Clang
|
596
2.94 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
389
31.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
624
19.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
34
1.02 images/sec |
|
|
Background Blur
|
276
1.14 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
463
14.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
291
22.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
409
12.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
213
2.12 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
510
494.0 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
213
6.75 Kpixels/sec |