| Upload Date | January 11 2026 05:11 AM |
| Views | 5 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy Z Fold5 |
| Model ID | samsung SM-F9460 |
| Motherboard | kalama |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 1 part 3406 revision 0 |
| Base Frequency | 2.02 GHz |
| Cluster 1 | 3 Cores @ 2.02 GHz |
| Cluster 2 | 4 Cores @ 2.80 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.36 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.88 GB |
| Single-Core Score | 1918 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1668
239.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1608
9.69 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2369
48.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2122
48.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1867
25.3 images/sec |
|
|
Clang
|
2277
11.2 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1849
148.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1876
58.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2108
63.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1886
7.81 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2177
67.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1587
122.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2021
59.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1862
18.5 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1477
1.43 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2035
64.4 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 5418 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3747
538.1 MB/sec |
|
|
Navigation
|
5795
34.9 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
7795
159.6 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
7111
164.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
6172
83.8 images/sec |
|
|
Clang
|
6997
34.5 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2175
174.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
7003
217.0 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
4474
133.9 images/sec |
|
|
Background Blur
|
4575
18.9 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
7499
233.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
4054
311.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
5577
163.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
5279
52.4 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
6514
6.30 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
6179
195.6 Kpixels/sec |