| Upload Date | June 15 2023 05:47 AM |
| Views | 467 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 10 Enterprise (64-bit) |
| Model | Zebra Technologies Inc 10B-WIG-1 |
| Motherboard | Zebra Technologies Inc AMME4659.1 |
| Power Plan | Balanced |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel(R) Atom(TM) Processor A3950 @ 1.60GHz |
| Topology | 1 Processor, 4 Cores |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 92 Stepping 9 |
| Base Frequency | 1.59 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores |
| Maximum Frequency | 1991 MHz |
| Codename | Apollo Lake |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 4 |
| L1 Data Cache | 24.0 KB x 4 |
| L2 Cache | 1.00 MB x 1 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 7.83 GB |
| Transfer Rate | 2124 MT/s |
| Type | DDR4 SDRAM |
| Single-Core Score | 236 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
301
43.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
422
2.54 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
404
8.28 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
442
10.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
109
1.49 images/sec |
|
|
Clang
|
357
1.76 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
399
32.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
398
12.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
26
0.79 images/sec |
|
|
Background Blur
|
188
0.78 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
334
10.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
166
12.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
275
8.07 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
154
1.53 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
331
320.5 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
136
4.31 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 600 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
657
94.4 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1293
7.79 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1376
28.2 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1626
37.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
392
5.32 images/sec |
|
|
Clang
|
1152
5.68 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
479
38.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1367
42.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
70
2.09 images/sec |
|
|
Background Blur
|
330
1.36 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
721
22.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
382
29.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
568
16.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
294
2.92 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
746
721.8 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
344
10.9 Kpixels/sec |