| Upload Date | January 10 2026 03:45 PM |
| Views | 5 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 15 |
| Model | Samsung Galaxy S23 |
| Model ID | samsung SM-S911U |
| Motherboard | kalama |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 1 part 3406 revision 0 |
| Base Frequency | 2.02 GHz |
| Cluster 1 | 3 Cores @ 2.02 GHz |
| Cluster 2 | 4 Cores @ 2.80 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.36 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 6.91 GB |
| Single-Core Score | 1973 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1789
257.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1737
10.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2512
51.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2256
52.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1921
26.1 images/sec |
|
|
Clang
|
2484
12.2 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1897
151.9 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1931
59.8 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2013
60.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1790
7.41 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2271
70.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1604
123.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1981
58.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1851
18.4 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1552
1.50 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1998
63.3 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 5073 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3588
515.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
5972
36.0 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
7403
151.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
6469
149.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
5585
75.8 images/sec |
|
|
Clang
|
6285
31.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2094
167.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
6468
200.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
4092
122.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
4235
17.5 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
7048
219.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3723
286.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
5219
153.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
4823
47.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
6081
5.88 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
5955
188.6 Kpixels/sec |