| User | maloxplay |
| Upload Date | January 10 2026 12:08 PM |
| Views | 6 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Model | GEEKOM A6 |
| Motherboard | Default string A6 |
| Power Plan | Bilanciato |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | AMD Ryzen 7 6800H |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores, 16 Threads |
| Identifier | AuthenticAMD Family 25 Model 68 Stepping 1 |
| Base Frequency | 2.70 GHz |
| Cluster 1 | 8 Cores |
| Maximum Frequency | 2158 MHz |
| Package | Socket FP7 |
| Codename | Rembrandt |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 8 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 8 |
| L2 Cache | 512 KB x 8 |
| L3 Cache | 16.0 MB x 1 |
| Instruction Sets | sse2 sse3 pclmul fma3 sse41 aesni avx avx2 shani vaes |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 16.00 GB |
| Transfer Rate | 4788 MT/s |
| Type | DDR5 SDRAM |
| Channels | 2 |
| Single-Core Score | 2026 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2149
308.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1830
11.0 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1881
38.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2057
47.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1948
26.4 images/sec |
|
|
Clang
|
1970
9.70 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2133
170.8 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2214
68.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1097
32.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2788
11.5 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2829
88.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1829
140.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2455
72.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2243
22.3 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1992
1.93 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2249
71.2 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 7851 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
4100
588.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
8392
50.6 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
6774
138.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
9882
227.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
9265
125.7 images/sec |
|
|
Clang
|
13745
67.7 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2629
210.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
15878
492.0 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3241
97.0 images/sec |
|
|
Background Blur
|
9112
37.7 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
10721
333.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
9574
736.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
9311
273.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
5807
57.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
18519
17.9 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
8942
283.1 Kpixels/sec |